FILOMATA - Szkoła Podstawowa I-VI

 • slidebg1
  FILOMATA - szkoła możliwości
  - odkrywamy talenty
 • slidebg1
 • slidebg1
  Żeby poruszyć świat,
  trzeba najpierw poruszyć się samemu.

  Sokrates
 • -->
FilomataSzkoła PodstawowaNasze projektyPomagamy zwierzętom

Akcja: "Pomagamy zwierzętom ze schroniska".

10 Listopada 2017, 4:37

 

Na początku lutego w naszej szkole została zakończona akcja „Pomagamy zwierzętom ze schroniska", której opiekunem była p. Monika Weiler.  Jej  rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy mnóstwo darów materialnych w postaci koców oraz karmy a także sporą kwotę pieniężną. Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM, którzy nie pozostali obojętni na los bezdomnych zwierząt a także Pani Sornek, która pomogła w dostarczeniu zebranych darów do Schroniska w Gliwicach- Sośnicy.

Kliknij aby obejrzeć w pełnym rozmiarze


Podsumowanie akcji

23 Kwietnia 2008, 2:05

Nasz projekt „Pomagamy innym- pomoc zwierzętom" dobiegł w kwietniu do końca. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomagali nam w jego realizacji, zwłaszcza p. Magdalenie Trockiej oraz w jej zastępstwie naszej drugiej opiekunce p. Monice Weiler. Chcąc pokazać innym nasze działania i sukcesy, przygotowałyśmy pokaz prezentacji multimedialnej, który odbył się w szkole pod koniec kwietnia.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z nią. Dzięki naszym działaniom wiele bezdomnych i bezbronnych zwierząt otrzymało pomoc. Udział w programie dał nam wiele radości i satysfakcji. W przyszłości chętnie przystąpimy do tego typu działań. Pamiętajcie, warto pomagać innym !!!!

 

Prezentacja "Na ratunek zwierzakom"


Pomoc schronisku dla zwierząt

23 Kwietnia 2008, 2:04


Przez całą zimę zbieraliśmy dary materialne (koce, miski, jedzenie, smycze i kagańce). Zostaną one wkrótce zawiezione do schroniska dla bezdomnych zwierząt.


POMAGAMY INNYM

23 Kwietnia 2008, 2:04

Coraz więcej dzieci pomaga zwierzętom!

Nasze akcje idą coraz lepiej - Zebrałyśmy już 57zł i aż 13 rysunków!!!

Strona Fundacji Pegasus