Aktualności

MALUJEMY NA KAMIENIU

Smerfy ćwiczą swoją precyzję malując na kamieniu. Powstały bardzo ciekawe i kolorowe dzieła !

           

KOLOROWE ZAKOŃCZENIE WAKACJI

W ubiegły piątek bawiliśmy się na oficjalnym zakończeniu wakacji w naszym przedszkolu. Co prawda pogoda na zewnątrz nie dopisała, ale impreza udała się mimo to :) W salach mieliśmy poczęstunek, a na sali gimnastycznej dyskotekę, zabawy grupowe i sesję fotograficzną. Na zakończenia dnia pełnego wrażeń oglądaliśmy pokaz magii i iluzji online w wykonaniu Teatru FORMA.

             

     

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Serdecznie zapraszamy naszych nowych przedszkolaków na zajęcia adaptacyjne! Które będą się odbywać od 23 do 30 sierpnia  w godz. 16.00 – 17.30.

Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli poznać dzieci, które już od września rozpoczną z nami swoją przedszkolną przygodę w naszej Tęczowej Krainie : )

NA HULAJNOGACH

W piątek najstarsze przedszkolaki z przedszkola wybrały się na hulajnogi. Dzieci wyposażone również w kaski świetnie się bawiły jeżdżąc po terenie przedszkola. Uwielbiamy aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu!

     

WAKACJE W PRZEDSZKOLU

Kolorowe wakacje w naszym przedszkolu nadal trwają ! Co tydzień bawimy się i tworzymy bazując na innym kolorze. Poznajemy ciekawostki na temat różnych zwierząt i planet. Codziennie wykonujemy ciekawe prace przygotowując paluszki do pisania. 

                 

FILOMATA realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach RPO-EFS
MOC MOŻLIWOŚCI
zobacz szczegóły