FILOMATA - Helen Doron
  • slidebg1
  • -->
  • slidebg1
  • slidebg1
  • slidebg1
FilomataHelen DoronCentrum HD

NASZA SZKOŁA

1 Września 2014, 12:50

Nasza szkoła istnieje od 2000 roku, co daje nam już 17 lat doswiadczenia w nauczaniu dzieci metodą Helen Doron. Do dziś otworzyliśmy dwa Centra HD w Gliwicach, których lokalizacja (ul. Bojkowska 20a, ul. Wiejska 49) jest bardzo dogodna pod względem komunikacyjnym.

W skład naszej kadry dydaktycznej wchodzą cztery wykwalifikowanych lektorek, których kompetencje językowe i podejście pedagogiczne jest bardzo cenione przez rodziców i ich dzieci.
Bardzo zależy nam na miłej i domowej atmosferze prowadzonych przez nas zajęć, stąd w ciągu roku szkolnego na naszych milusińskich czeka wiele atrakcji. Oprócz zajęć języka angielskiego w trakcie roku szkolnego w Centrum organizowane są zajęcia dodatkowe. Ponadto dbamy o uroczystą oprawę finałowych spotkań z kursu, by w ten sposób docenić zaangażowanie dzieci w naukę języka. Dlatego też, z okazji ukończenia kolejnych etapów kursu HD, honorujemy naszych małych uczniów dyplomami i drobnymi podarunkami. Dodatkową atrakcją są również, organizowane co roku, bale karnawałowe, pikniki na zakończenie roku szkolnego, które na stałe weszły już do tradycji naszego Centrum HD. 

SPACER WIRTUALNY PO CENTRUM

Centrum przy ul. Bojkowskie 20a

zobacz

Centrum przy ul. Wiejskiej 49

zobacz